Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На Чернігівщині 25-річний чоловік заборгував 110 тисяч гривень за несплату аліментів

На Чернігівщині 25-річний чоловік заборгував 110 тисяч гривень за несплату аліментів

Мешканець Чернігівщини у свої 25 років накопичив майже 80 тисяч гривень боргу. Подібні економічні труднощі виникли у нього через систематичну несплату аліментів.

Про це повідомляє Північно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції на своїй сторніці у Facebook.

Молодий чоловік має 7-річну доньку. Проте участь у її вихованні брала лише колишня дружина. Долучити батька до сімейних справ допомогли державні виконавці Бобровицького району, котрі через законодавчі санкції розпочали процес примусового погашення заборгованості. Обмеження у правах, арешт рахунків та майна, накладання штрафу – переконливий перелік застосованих фахівцями юстиції важелів впливу, який певним чином подіяв і на бабусю – матір неплатника.

Хвилюючись за долю сина, жінка віднайшла кошти для розрахунку з онучкою – 110 тисяч гривень. Ця сума увібрала в себе не тільки заборговані аліменти, а й штраф за несвоєчасну сплату у розмірі 23 тисяч гривень та 8 тисяч гривень виконавчого збору.

До речі, загалом з початку року на Чернігівщині державні виконавці забезпечили стягнення аліментів у розмірі понад 140 мільйонів гривень на користь 12 тисяч дітей.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
13.11.2020