Місто і регіон

 На Чернігівщині 13 дітей-сиріт отримали власне житло

Минулого року на Чернігівщині місцева влада забезпечила житлом 13 осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Про це повідомили на сайті Високий Вал, з посиланням на Службу у справах дітей ОДА.

На придбання 11 будинків у Бахмацькому, Городнянському, Ічнянському, Козелецькому, Коропському, Ніжинському, Новгород-Сіверському, Сновському та Сосницькому районах спрямували понад мільйон гривень. Двом особам у Новгороді-Сіверському виділили житлові приміщення за рахунок власного житлового фонду.

Також у Бобровицькому та Куликівському районах троє отримали допомогу (51 тисячу гривень) для проведення ремонтних робіт власного житла.

Крім того, 5 житлових приміщень придбано за рахунок субвенції з державного бюджету — понад 5,7мільйона гривень. Це дозволить забезпечити у 2018 році соціальним житлом ще 13 осіб зазначеної категорії: по одній у Сосницькому районі та Козельці, 11 — у Чернігові.

До слова, цьогоріч Чернігівська область на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних форм виховання, а також забезпечення житлом осіб з числа дітей-сиріт має отримати субвенцію у розмірі понад 16,4 мільйона гривень.

Джерело: Уездные новости
15.01.2018

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Залишити відповідь

Войти с помощью: 
Close