Новини Чернігова

На час ремонту дороги у Чернігові два автобуси змінять свій маршрут

На час ремонту дороги у Чернігові два автобуси змінять свій маршрут

У Чернігові на період проведення ремонтних робіт на ділянці від вулиці Івана Мазепи до вулиці Толстого, 154 А перекриють рух автотранспорту.

Перекриття триватиме з 8:00 години 26 вересня по 20:00 годину 14 жовтня. На цей період вносяться тимчасові зміни в роботу міського пасажирського транспорту. 

У ці дні рух автобусів тимчасового міського маршруту № 27 «вул. Ціолковського – Міська лікарня № 2 (через вул. Толстого)» від вулиці Ціолковського, Івана Мазепи буде скерований по вулицях Музичній, Толстого і далі за своїм маршрутом у прямому напрямку та від вулиці Толстого по вулицях Музичній, Івана Мазепи, Ціолковського і далі за своїм маршрутом у зворотному напрямку.

Рух автобусів тимчасового міського маршруту № 29 «вул. Незалежності – вул. Індустріальна (через вул. Любецьку, Толстого)» від проспекту Перемоги скерують по вулиці Івана Мазепи до кінцевої зупинки «Чексіл» – у прямому напрямку та з кінцевої зупинки «Чексіл» по вулиці Івана Мазепи, проспекту Перемоги і далі за своїм маршрутом – у зворотному напрямку.

На час ремонту дороги у Чернігові два автобуси змінять свій маршрут

Джерело — пресслужба Чернігівської міськради

Фото — ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
26.09.2022

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь