Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На Борзнянщині 41-річного чоловіка «вбила» електроопора

На Борзнянщині 41-річного чоловіка «вбила» електроопора

Декілька тижнів тому в полі біля села Прохори, що на Борзнянщині, близько поваленої електроопори місцеві комбайнери виявили тіло чоловіка. 

Цілий ряд великих анкерних опор, які так і не стали частиною діючої лінії електропередач, стоїть близько села ще з часів СРСР. Місцеві жителі розповідають: тут мала була проходити високовольтна лінія електропередач від Чорнобиля до Москви, проте після аварії на Чорнобильській АЕС її будівництво призупинили. Опори ж так і залишилися стояти в полі. Періодично їх стан перевіряють, проте буває це не так часто.

У неділю, 8 серпня, біля однієї з цих опор місцеві помітили машину на «евробляхах», проте особливого значення цьому не надали поруч розділене на паї поле, може, хтось приїхав до свого паю. Здивувалися лише, що пройшло кілька днів, а машина так і стоїть в поле. А ще … З поля зору пропала одна з електроопор.

«Кілька років тому біля сусіднього села така ж опора впала. Багато тоді нарікали, що давно пора з ними щось робити. Важить одна, напевно, тонн 30, так і до трагедії недалеко. Ось і цього разу все подумали, що також впала ще одна. А виявилося, що її підпиляли. Очевидно, чоловік, який приїхав на наше поле, вирішив заробити легкі гроші. Спиляв опору за допомогою болгарки (її знайшли поруч), але не встиг відійти, як цієї ж опорою його і вбило. Ось така іронія долі», згадують люди.

Однак, за попередньою версією поліцейських, смерть чоловіка настала від падіння з електроопори під час спилювання металевих частин.

Але якою б не була причина, факт залишається фактом за свої дії чоловік поплатився життям. І досить молодий всього 41 рік. До речі, виявилося, що чоловік родом з Миколаївської області. На наступний день його тіло забрали рідні.

Автор — Ольга Іванченко, «Гарт» №34 (3046) від 19 серпня 2021

Джерело — Gorod.cn.ua

Фото — ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
20.08.2021

Залишити відповідь