Україна і світ

На безпеку українських доріг виділено понад 3 млрд гривень — Владислав Криклій

На реалізацію Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху передбачено 5% всього Дорожнього фонду. Про це сказав міністр інфраструктури Владислав Криклій, повідомляє видання Обозреватель.

За словами Криклія, за кошти та закупівлі відповідає Державне агентство інфраструктурних проектів України. Його діяльність координується Кабінетом міністрів України через міністра інфраструктури. Укрінфрапроект не лише витрачає гроші, а й економить їх. Саме тому програма реалізовується швидкими темпами.

Цього року із бюджету на безпеку виділили на мільярд більше, ніж у минулому році – 3,1 млрд гривень. Станом на липень уже проведено та оголошено закупівель на 2.6 млрд гривень, Державну програму реалізовано на 83%.

У рамках Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на інфраструктуру виділено 1,4 млрд гривень. На обладнання для ДСНС передбачено 1,13 млрд гривень, на нагляд і контроль – 420 млн гривень і 24 млн на освіту та навчання.

Також передбачені кошти на реалізацію пілотного проекту єдиної лінії 112 для всіх екстрених служб в Києві. У подальшому цей проект працюватиме по всій Україні – зазначив міністр.

Криклій наголошує, дорожня карта на 2020 рік — це виконання безпекової програми на 100%, розроблення та затвердження нової Державної програми на 2021-2023 рр. та виділення додаткового фінансування.

Нагадаємо, нещодавно Факти ICTV повідомляли, що Владислав Криклій пообіцяв відновити понад 6 тис. км автошляхів до кінця цього року.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-08-06 15:29:49