Місто і регіон

На березі річки Остер для ніжинських школярів провели інтерактивний захід

22 березня був Всесвітній день водних ресурсів. Вода – основа життя на нашій Планеті, нам необхідно навчитися цінувати її та дбати про екологію Землі, щоб не втратити те, завдяки чому ми існуємо!

Деснянське басейнове управління водних ресурсів традиційно долучилося до цього свята й провело тематичну відеоконференцію для студентів Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, Національного університету «Чернігівська політехніка» та учнів КЗ «Чернігівський обласний науковий ліцей» Чернігівської обласної ради.

Фахівці управління та запрошені доповідачі презентували інформаційні матеріали та доповіді щодо стану і якості поверхневих водних ресурсів, їх охорони, відтворення та проблем в сфері водопостачання Чернігівської області.

Окрім того, 22 березня на березі річки Остер в місті Ніжин для учнів ЗОШ №11 проведено інтерактивний захід, на якому школярі дізналися більш детально про рідну річку, побачили її стан та отримали цінні знання.

Учні дізналися по особливості водного режиму річки Остер, роль гідротехнічних споруд по річці. Юрій Олександрович нагадав дітям про небезпеки котрі чекають на любителів купатися і, особливо, пірнати поблизу шлюзу.

Особливу зацікавленість і, навіть, частково, здивування викликала інформація про терміни розкладання сміття, яке з вини людей потрапляє у водойми.

В Ніжинській гімназії № 1 пройшов тематичний урок, де діти здобули нові знання на водну тематику та розробили проєкт «Вода — це життя», який власноруч підготували та розмалювали на уроці.

Ці заходи – це спільні кроки на благо збереження та ефективного управління водними ресурсами. І тільки спільно з екологічно активною та свідомою молоддю можливо змінити стан наших водойм та діяти в унісон зі світовою спільнотою щодо подолання викликів та проблем, пов’язаних з водною кризою.

Nizhyn Post за інформацією Деснянське басейнове управління водних ресурсів

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Джерело: uezd.com.ua
2023-03-24 13:43:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин