Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

На 90% скоротила коло спілкування: МакSим підбила підсумки 2021 року

Російська співачка МакSим поділилася висновками, які зробила в кінці 2021 року.

На особистій сторінці в Instagram зірка оприлюднила фото з дочками – 7-річною Марією та 12-річною Олександрою. У кадрі сім’я позує біля ялинки.

МакSим зізналась, що після двох місяців медикаментозної коми, вона на 90% скоротила своє коло спілкування. Наразі артистка повністю присвятила себе своїм близьким.

– Цей рік мені підніс гору сюрпризів і змусив відгородити від себе 90% всього свого спілкування і немає при цьому образи, ні злості, навпаки така легкість на душі! Бажаю всім зустріти 2022 рік із чистим та відкритим серцем! – написала МакSим.

Варто зазначити, що 2021 рік для співачки МакSим виявився досить складним, адже у червні її госпіталізували із пневмонією та 40% ураженням легень. Зірці раптово стало зле після одного з концертів, проте тест на коронавірус показав негативний результат.

За кілька днів стан зірки погіршився, тому лікарі ввели зірку у медикаментозну кому.

На початку серпня директор МакSим повідомив, що співачка прийшла до тями, а її стан поліпшився. Через десять днів артистку виписали з лікарні й вона продовжила реабілітацію вдома.

Пізніше стало відомо, що МакSим двічі пережила зупинку серця під час медикаментозної коми. У цей час життєдіяльність зірки підтримував апарат ЕКМО, який замінює роботу серця.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-12-30 09:39:13

Магазин Автозапчастин м.Ніжин