Україна і світ

На 47 окрузі перемагає Юрій Солод та “Опозиційна платформа ‒ За життя”, – екзит-пол

На 47 окрузі перемагає Юрій Солод та "Опозиційна платформа ‒ За життя", – екзит-пол

За результатами екзит-полу, проведеного Аналітичним центром “Социомодус”, на дострокових виборах у Верховну Раду по виборчому округу №47, до якого входять Слов’янський та Олександрівський райони, міста Слов’янськ, Миколаївка та Святогірськ, лідирує партія “Опозиційна платформа – За життя” і кандидат-мажоритарник від цієї політичної сили Юрій Солод з підтримкою 55,08%.

Джерело: 112.ua

Друге місце – у Василя Патлачука від “Слуги народу” – 17,12%, за ним йде кандидат-самовисуванець Олег Недава – 14,15%, і на четвертому місці – Вадим Лях від “Опозиційного блоку” з рейтингом 7,60%.

Серед партій на 47-му окрузі впевнено лідирує “Опозиційна платформа ‒ За життя” з підтримкою 55,72%, за нею йде партія “Слуга народу”– 21,47%, на третьому місці – “Партія Шарія” з рейтингом 6,36%. На межі 5%-го бар’єру знаходяться “Опозиційний блок” – 4,60% і “Європейська солідарність” – 3,76%. Інші партії не долають необхідний для проходження в парламент 5-відсотковий бар’єр.

На 47 окрузі перемагає Юрій Солод та "Опозиційна платформа ‒ За життя", – екзит-пол

Екзит-пол проводив Аналітичний центр “Социомодус” на виході з виборчих дільниць 21 липня 2019 року. Опитування виборців проводилося з моменту відкриття і до закриття дільниць. Всього було опитано 4 744 виборців за партійними списками і 4549 – по мажоритарних кандидатів.

Зазначимо, згідно з соціологічними опитуваннями, проведеним в Україні в день виборів, у Раду проходять політичні сили “Слуга народу”, “Опозиційна платформа – За життя”, “Європейська солідарність”, “Батьківщина” і “Голос”.

Джерело: www.112.ua