Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

На 208-му округу зареєєстрували ще одного депутата

На 208-му округу зареєєстрували ще одного депутата

Центральна виборча комісія зареєструвала чергового, вже сьомого депутата, на проміжних виборах за 208-м округом. Ним став Василь Крутчак — висуванець політичної партії «Право-консервативна партія України «Північний Шлях»».

Таке рішення ухвалила ЦВК на своєму черговому засіданні 15 вересня.

Василю Крутчаку 34 роки. Він родом із Івано-Франківської області. Проживає у місті Коломия. Тимчасово безробітний. Одружений, має доньку.

Нагадаємо, довибори до Верховної Ради ЦВК призначила після того, як в травні загинув народний депутат Валерій Давиденко. Основна версія правоохоронців – самогубство.

ЦВК у 208-му окрузі призначила довибори народного депутата на 25 жовтня.

30 серпня партія «Слуга народу» обрала кандидата у депутати, який висуватиметься за 208 округом, що на Чернігівщині. Ним став Анатолій Гунько.

2 вересня ЦВК зареєструвала першого кандидата в народні депутати в окрузі № 208. Ним став Олексій Оскер.

3 вересня стало відомо, що балотуватиметься дружина загиблого нардепа Валерія Давиденка – Людмила Давиденко.

4 вересня у Батурині відбувся з`їзд Радикальної партії, на якому Олега Ляшка висунули кандидатом у народні депутати у 208-му окрузі.

Також 4 вересня ЦВК зареєструвала другого кандидата в народні депутати України за 208 округом. Ним став самовисуванець Михайло Побігай.

8 вересня ЦВК зареєструвала третього кандидата на проміжним виборах за 208-м округом — мешканця Дніпра, адвоката Сергія Суханова.

А 10-го вересня були зареєстровані одразу три кандидати – Івана Донець, Олег Ляшко та Віталій Чорний. Всі вони висуванці політичних партій

Фото – з мережі.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
16.09.2020