Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На 200 тисяч: на Чернігівщині затримали військового, який забрав зі сховища спецзасоби зв’язку

  • На 200 тисяч: на Чернігівщині затримали військового, який забрав зі сховища спецзасоби зв’язку
  • На 200 тисяч: на Чернігівщині затримали військового, який забрав зі сховища спецзасоби зв’язку

Військовою прокуратурою Чернігівського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону повідомлено про підозру начальника апаратної полку зв’язку у таємному викрадені військового майна, поєднаному з проникненням у сховище.

Встановлено, що наприкінці жовтня 2020 року вказана службова особа, маючи доступ до військового майна, привласнила два спеціальних переносних комп’ютери загальною вартістю понад 200 тис. грн.

Внаслідок злочинних дій підозрюваного радіорелейна станція, яка призначена для  передачі та прийому цифрової інформації на значні відстані, була розукомплектована та втратила можливість виконувати завдання за призначенням.

Наразі завдяки вжитим заходам забезпечено повернення викраденого майна.

На даний час досудове розслідування триває. Вирішується питання щодо обрання фігуранту запобіжного заходу, встановлюються причини та умови вчинення злочину.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

10.01.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова