Україна і світ

МЗС України пропонуватиме пройти професійний курс членам комітету із закордонних справ

Також тут вважають “хорошим кроком” назначити дипломата Богдана Яременко головою комітету

Джерело: 112.ua

МЗС України пропонуватиме пройти професійний курс членам комітету із закордонних справ

Міністерство закордонних справ пропонуватиме новим членам комітету Верховної Ради із закордонних справ пройти професійний курс, який включатиме в себе висвітлення питань із головних міжнародних напрямків, пріоритетів зовнішньої політики та загалом розповідатиме про роботу парламентських делегацій. Про це повідомив держсекретар МЗС Андрій Заяць для “Інтерфакс-Україна”.

“Ми маємо намір поділитися нашим баченням проблем міжнародної політики, пріоритетності напрямків, дати інформацію про роботу парламентських делегацій при міжнародних організаціях. Це специфічні питання, які вимагають володіння специфічною інформацією, поділитися якою ми і пропонуємо, а рішення – за народними обранцями”, – розповів Заяць.

Також держсекретар МЗС додав, що МЗС працює над курсом сумісно з дипломатичною академією, і змістовна частина курсу ще тільки на стадії розробки.

В інтерв’ю Заяць також повідомив, що “хорошим кроком” було б призначення дипломата Богдана Яременко головою комітету із закордонних справ.

“Якщо він буде обраний головою комітету у закордонних справах, з моєї точки зору, це буде дуже хороший крок, оскільки цей профільний для нас комітет очолить колега, який працював і в апараті, і за кордоном, знає, як працює дипломатична служба”, – зазначив держсекретар відомства.

Нагадаємо, що майбутні депутати від “Слуги народу” проходили тижнивий інтенсив у Київській школі економіки, в ході якого отримали портфель із чотирьох документів, які допоможуть їм роботі в парламенті. 

Новини за темою: Навчання в Трускавці: Майбутні нардепи відпрацьовують проблеми, які можуть існувати перед парламентарями

Джерело: www.112.ua