Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

МЗС про незаконне вивезення зерна: РФ продовжує справу сталіністів та нацистів

Міністерство закордонних справ України назвало дії російських загарбників, які відбирають урожай у фермерів та вивозять його до РФ, продовженням злочинної політики радянської влади.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби МЗС України.

У міністерстві наголосили, що рішення Законодавчих Зборів Красноярського краю РФ є прямим продовженням злочинної політики радянської влади, яка відповідальна за штучний голод в Україні 1921–1923 років, Голодомор 1932–1933 років та ще один штучний голод 1946–1947 років.

– Викраденням зерна, яке загарбники називають “експропріацією”, Росія продовжує справу сталіністів і нацистів, – зазначили в МЗС України.

Російські окупанти силою відбирають урожай у фермерів Херсонської області, блокують відвантаження з українських портів та мінують суднохідні шляхи. Все це загрожує продовольчій безпеці світу.

В МЗС наголошують, що Україна забезпечує продовольством майже 400 мільйонів людей у всьому світі, а наше зерно йде на експорт до країн Європи, Північної Африки, Близького Сходу та Азії.

За оцінкою ООН, близько 1,7 мільярда людей можуть опинитися на межі з бідністю та голодом саме через порушення продовольчої системи внаслідок повномасштабної війни Росії проти нашої держави.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-29 09:56:15

Магазин Автозапчастин м.Ніжин