Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Мисс Украина Вселенная-2021: что известно о победительнице Анне Неплях

Жюри конкурса красоты Мисс Украина Вселенная 2021, который прошел 15 октября, определило победительницу – ею стала участница №10, Анна Неплях.

Анну выбрали из 15 украинок.

Биография победительницы Анны Неплях

Победа в конкурсе была давней мечтой новой Мисс Украина Вселенная 2021 – Анны Неплях.

27-летняя красавица Анна Неплях родилась в Днепре. Она говорит о себе, как об искреннем, целенаправленном и талантливом человеке. Также вспоминает, что всегда мечтала принять участие в конкурсе красоты.

– Я з дитинства дивилася конкурси краси по телевізору і мріяла, що колись буду однією з тих дівчат, які з такою честю представляють нашу країну, – поділилася дівчина.

Вищу освіту Анна Неплях отримала у Київському університеті будівництва і архітектури.

Також красуня працювала моделлю.

Анна Неплях захоплюється живописом. Картини художниці вже принесли їй успіх як в Україні, так і за кордоном.

Дівчина розвиває свій блог в Instagram, а також бере участь у багатьох конкурсах краси.

Анна Неплях представляла Україну на конкурсі Міс Інтерконтиненталь.

Модель – екс-учасниця романтичного шоу Холостяк, 10 сезон, проте, за її словами, герой Максим Михайлюк не зміг домогтися її розташування.

Анна також відома своєю соціальною діяльністю. Вона брала участь в проекті День М, в якому стала героїнею масштабного флешмобу. Анна закликала всіх українок регулярно перевіряти здоров’я своїх грудей.

Дівчина пройшла обстеження молочної залози та, відповідно до умов челенджу, розповіла про це своїм підписникам на сторінках у Fasebook і Instagram.

Національний комітет конкурсу Міс Україна Всесвіт проводить це шоу з метою представлення України на світовій арені. Переможниця конкурсу краси в 2021 році подякувала організаторам заходу і розповіла, що встигла за останній час дуже сильно змінитися.

Фото: Instagram Анна НепляхДжерело ФАКТИ. ICTV
2021-10-16 10:50:18

Магазин Автозапчастин м.Ніжин