Україна і світ

Ми знаємо, що незалежна Україна вистоїть у війні з РФ – Блінкен

Будівельні матеріали м.Ніжин

Державний секретар США Ентоні Блінкен висловив упевненість у перемозі України у розв’язаній Росією повномасштабній війні.

Відповідну заяву він зробив у своєму Twitter-акаунті. Блінкен зазначив, що, підтримуючи Україну, США також підтримують принципи, на яких базується світова безпека.

– Ми знаємо, що суверенна і незалежна Україна вистоїть. І ми знаємо, що, підтримуючи Україну, ми також захищаємо принципи суверенітету та незалежності, які є основою для глобального миру та безпеки, – наголосив Блінкен.

За словами держсекретаря США, розв’язавши війну, Кремль думав, що може знищити Україну. Натомість останні події лише зміцнили український суверенітет та незалежність.

– Президент Путін розпочав цю жорстоку і нічим не спровоковану війну, думаючи, що зможе знищити Україну як незалежну державу та розділити НАТО. Натомість він лише зміцнив суверенітет і незалежність України. А НАТО стало сильнішим, більш боєздатним та більш єдиним, ніж будь-коли, – зазначив Блінкен.

Як відомо, нещодавно Конгрес США ухвалив закон про ленд-ліз для України. Після цього документ підписав американський лідер Джо Байден. Вашингтон запустив процедуру ленд-лізу вдруге в історії. Вперше це сталося під час Другої світової війни.

Ухвалений закон дозволить виділяти військову допомогу Україні без затримок та бюрократичних процедур.

Крім того, США планують схвалити пакет додаткового фінансування для нашої держави в розмірі $39,6 млрд. Його вже затвердила Палата представників США (нижня палата Конгресу). Водночас швидке голосування в Сенаті США заблокував сенатор-республіканець Ренд Пол. Ухвалення закону очікується цього тижня.

Джерело: Ентоні Блінкен

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-16 16:48:14

Магазин Автозапчастин м.Ніжин