Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Ми все одно будемо захищати себе, своє право на існування і власне майбутнє – Кулеба

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив, що Україна буде захищатись від РФ, навіть якщо Захід “похитнеться”.

Міністр у своєму Twitter написав, що Україна вже майже вісім років захищається від російської агресії, що триває, попри те, що не є членом НАТО.

– Ми здатні захищатися. Якщо Захід похитнеться та обере умиротворення, ми все одно будемо захищати себе, своє право на існування і власне майбутнє, – написав глава МЗС.

Як повідомлялося, 17 грудня МЗС РФ опублікувало проєкти договорів Росії з НАТО та США про так звані «гарантії безпеки», яких Кремль вимагає від Альянсу та Вашингтона.

Росія пропонує країнам НАТО взяти на себе юридично оформлені зобов’язання, які унеможливлять розширення НАТО, у тому числі приєднання України, а також інших держав.

Крім того, Москва пропонує відмовитися від ведення якоїсь військової діяльності на території України, а також інших держав Східної Європи, Закавказзя та Центральної Азії, тобто – на території пострадянських країн.

Як зазначив раніше очільник МЗС, Україна здатна просувати власний порядок денний та ініціативи, створювати систему альянсів, а не просто “стукати в двері” з проханням про допомогу.

У зв’язку із цим Кулеба перерахував три ключові “не”, якими керуватиметься Україна в зовнішньополітичній стратегії. Йдеться, зокрема, про те, що наша держава не повинна критично залежати від партнерів у вирішенні проблем.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-12-31 22:59:28

Магазин Автозапчастин м.Ніжин