Новини Чернігова

“Ми точно забуваємо зараз про графіки 4:4”: Чаус звернувся до жителів Чернігівщини щодо графіків відключень

25 листопада енергетики намагаються впровадити на Чернігівщині графік відключень електроенергії за схемою “6:3”. Через це збільшилась кількість скарг зі сторони споживачів.

Про це розповів начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у своєму відеозверненні.

“Я хочу подякувати всім енергетикам, за те, що Чернігівщина має можливість так швидко застосовувати графіки 6:3, а не сидить взагалі без електропостачання. Ми точно забуваємо зараз про графіки 4:4 і готуємося до аварійних відключень”, — каже Чаус.

За інформацією начальника ОВА, на Чернігівщині вже розгортаються “Пункти незламності”, у яких люди можуть обігрітися, зарядити свої телефони, інші гаджети та отримати першу допомогу.

“Прошу всіх, закликаю всіх до терпіння. Поки відповідні служби працюють на відновлення стабільного електропостачання в нашій області”.

Нагадаємо, що у Чернігові будуть працювати 25 стаціонарних “Пунктів незламності” та два пересувні намети. Вони працюватимуть в разі, якщо в населеному пункті протягом тривалого часу, наприклад, протягом доби або більше, не буде електрики.

“Всього в області планують відкрити 176 пунктів. Більшість з них будуть розташовані у Чернігові, Ніжині та Прилуках”, — каже радник начальника Чернігівської ОВА Андрій Подорван.

Про місце розташування пунктів можна буде дізнатися з інтерактивної карти, яка оприлюднена на сайті nezlamnist.gov.ua, також пізніше списки адрес в регіоні викладуть на сайті Чернігівської ОВА.

З повним переліком адрес розташування “Пунктів незламності” Чернігівщини можна ознайомитися тут.

Читайте також

Чернігів поступово підключають до теплопостачання, — Геращенко

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

Джерело: Суспільне мовлення України
2022-11-25 12:20:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин