Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

«Ми рухаємося у правильному напрямку», — керівник Ніжинського МЦ «Спорт для всіх» Сергій Півень

Вже неодноразово підкреслювалося: Ніжинський міський голова Олександр Кодола та його команда приділяють велику увагу розвитку спорту у місті. Про це свідчить хоча б той факт, що переважна більшість подій, які відбувалися протягом року на території Ніжинської громади, стосувалися саме цієї сфери діяльності.  Інколи траплялося по кілька важливих заходів на тиждень. Не було часу навіть перевести дух.

Але ж спорт — це не тільки проведення заходів. Це також і покращення спортивної бази.

Журналіст сайту «УН» поставила наступні запитання керівнику Ніжинського міського центру «Спорт для всіх» Сергію Півню: «Як, на Вашу думку, чи в правильному напрямку рухається місцева влада разом із спортивною спільнотою Ніжина? Чи, можливо, потрібно змінити тактику?».

Ось що відповів досвідчений спортсмен:

-На мою думку, ми рухаємося у правильному напрямку. Завдяки підтримці міського голови Олександра Кодоли за останній рік у спортивній інфраструктурі міста відбулися значні зміни. І це чесно. Це – без перебільшення.  «Спортивний Ніжин – здорова нація» – це гасло, яке дійсно втілюють в життя міський голова Олександр Кодола та його команда.

Що саме зроблено за цей рік? Давайте перерахуємо найпотужніші проекти.

На міському стадіоні «Спартак», який вважається центром спортивної інфраструктури Ніжина, з’явилися нові  спортивні локації, що розширюють можливості населення займатися різними видами спорту.

Так, було облаштовано новий сучасний майданчик для занять баскетболом та волейболом, встановлені турніки та бруси.

Покращені умови для занять з футболу – встановлена спортивна огорожа та нові модульні трибуни, проведене освітлення.

Незабаром будуть встановлені вуличні тренажери, спортивний комплекс «WORKOUT»  та буде створений простір для гри в настільний теніс.

Крім того, значних змін зазнала і спортивна локація в парку Т. Г. Шевченка.

Так, на спортивному комплексі «Металіст» встановлений величезний 42-метровий комплекс «WORKOUT» – «Смуга перешкод». Спортивний майданчик обладнаний турніками та брусами, встановлений сучасний скейт-парк, відновлений тенісний корт, облаштовано майданчик для гри в петанк.

Приділяється належна увага і розвитку спортивної інфраструктури за місцем проживання населення.

Відкрито нові спортивні майданчики (вул. Космонавтів, 54, вул. Незалежності, 21А), покращено умови на вже існуючих (вул. Амосова 12Б, Березанська, 8Г, Шевченка, 92Б). Створюються умови для занять футболом, волейболом, настільним тенісом. Встановлюється велика кількість спортивних турніків, брусів, вуличних тренажерів, комплексів «WORKOUT».

 Що це дає?

Разом зі збільшенням кількості спортивних споруд та місць для занять різними видами рухової активності, відповідно, росте і кількість охочих займатися фізичною культурою та спортом у Ніжині. Все більше людей залучаються до здорового способу життя.  І це не може не радувати.

Користуючись нагодою, хочу привітати всіх з прийдешніми новорічно-різдвяними святами, побажати здоров’я, миру, злагоди, любові, а спортсменам — тільки перемог!

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото надано С. Півнем

Джерело: uezd.com.ua
2021-12-30 19:22:02

Магазин Автозапчастин м.Ніжин