Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Ми нікого не залишимо: Зеленський розповів, скільки населених пунктів звільнили від росіян

В Україні продовжують відновлення деокупованих територій. Станом на 13 травня деокуповано вже 1 015 населених пунктів. Туди вже повертають електрику, водопостачання, звʼязок, транспорт, соціальні послуги.

Про це заявив президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні. За добу, 12 травня, українські захисники звільнили шість населених пунктів.

– Ми пам’ятаємо про кожне місто й кожну громаду, які ще перебувають в окупації. Херсон, Мелітополь, Бердянськ, Енергодар, Маріуполь і всі міста й містечка Донбасу. Поступове звільнення Харківщини доводить, що ми нікого не залишимо ворогу, – зазначив він.

Очільник держави наголосив, що вони не припиняють намагатися врятувати з Маріуполя та Азовсталі всіх наших людей. Зараз тривають дуже складні перемовини про наступний етап евакуаційної місії – вивезення важкопоранених, медиків. Ідеться про велику кількість людей.

– Звичайно, робимо все, щоб евакуювати й усіх інших, кожного нашого захисника й захисницю. Вже залучили для відповідних переговорів усіх у світі, хто може бути найбільш впливовими посередниками, – додав Зеленський.

Крім того, він звернув увагу на те, що кожен день війни – це посилення глобальних загроз, це нові можливості Росії провокувати нестабільність в інших регіонах світу, не тільки тут, у Європі.


Вже 37 іноземних представництв відновили свою роботу в Києві. Президент закликав повертатися до роботи й усьому українському бізнесу, який ще не відновив діяльність, хоча може це зробити на безпечній території. Забезпечувати робочі місця та підлаштовувати економічну активність під наявні умови – це також велика робота на оборону країни.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-14 02:51:32

Магазин Автозапчастин м.Ніжин