Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Ми хочемо врятувати людей з Азовсталі: мер Маріуполя закликав РФ відкрити гуманітарний коридор

Російська Федерація не дає можливість організувати безпечну евакуацію жителів Маріуполя. Понад 100 тис. місцевих жителів чекають на порятунок, залишаючись під обстрілами військових країни-агресора.

Міський глава Маріуполя Вадим Бойченко розповів, що зараз відбувається у місті, попри заклик Папи Римського та іноземних державних діячів до країни-агресора дати можливість людям вийти з заводу Азовсталь.


– Я хочу, щоб ми всі однаково розуміли, хто такий ворог. Хто дає право жити, а кому вмирати у Маріуполі? Це той, хто 24 лютого оголосив війну. Володимир Путін. Російські війська, які дуже швидко взяли в облогу наше місто, завдавали йому руйнівних ударів з ворожої артилерії або авіації. Майже на 90% зруйнували все, що ми мали. Наші будинки, школи, лікарні, драматичний театр і пологовий будинок, – нагадав Вадим Бойченко.

На думку мера Маріуполя, Путін не дає можливість забезпечити безпечну евакуацію місцевих жителів. Водночас Україна прагне врятувати своїх громадян та закликає відкрити гуманітарний коридор.

– Сьогодні ми бачимо, що хто лише не звертався до Путіна, щоб врятувати населення. На жаль, це дуже складно, тому що виключно він приймає рішення: кому жити, а кому ні. Нагадаю, що 10 березня, коли ворожа авіація знищила пологовий будинок у Маріуполі, коли були переговори між країнами, щоб відбулася евакуація.

І тоді Кулеба зустрівся з Лавровим у Туреччині. І вони тоді багато часу витратили на те, щоб обговорити цю евакуацію. На жаль, висновок – не буде евакуації, тому Лавров не може особисто приймати рішення про Маріуполь. Зараз відбувається те ж саме. Ми благаємо сьогодні всіх міжнародних партнерів об’єднатися заради однієї цілі – врятувати життя місцевого населення та тих людей, які сьогодні перебувають в укритті на Азовсталі, – закликав мер Маріуполя.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-30 18:53:30

Магазин Автозапчастин м.Ніжин