Місто і регіон

МВС України запускає онлайн-сервіс “Вибори-2019” – ПравдаТУТ Ніжин

Міністерство внутрішніх справ України запустило новий онлайн-сервіс “Інформаційно-аналітична система “Вибори-2019”, що дає змогу всім охочим відстежувати та аналізувати інформацію про виборчі порушення, – повідомляє Інтерфакс-Україна.

“Публічність усіх порушень на виборах – страшний сон фальсифікатора – сьогодні він став реальністю. На сайті МВС ми сьогодні представляємо нову онлайн-сисиему, новий онлайн-сервіс… Тепер кожен охочий зможе онлайн отримати доступ до всієї інформації щодо порушень на виборах, і в географічному розподілі, і за статтями КК та іншими порушеннями, рішеннями суду”, – розповів глава МВС Арсен Аваков на брифінгу в Києві в понеділок.

За його словами, сервіс працюватиме в режимі 24/7.

“Стовідсоткова прозорість (в інформації про порушення – ІФ), на наш погляд, – одна з найбільших превенцій, що дають нам змогу отримати чесні та прозорі вибори”, – сказав Аваков.

Він пояснив, що інформація на порталі фільтрується за видом правопорушення, територіальністю і датою, містить первинну фабулу, без розголошення таємниці досудового розслідування.

“Ми вважаємо, що така публічна інформація… дасть інструмент для додаткового громадського контролю… А професійні аналітики… можуть отримати для себе додатково будь-який зріз аналізу”, – наголосив міністр.

Він також повідомив, що в режимі онлайн система працюватиме до завершення президентських виборів, після цього залишиться в архівному стані, можна буде відстежувати розвиток ситуації за кожним епізодом правопорушення. Потім, за словами міністра, систему буде адаптовано до парламентських виборів.


Джерело: nizhyn.pravdatut.ua