Україна і світ

МВС не зафіксувало системних порушень на виборах

За словами заступника міністра внутрішніх справ Ярового, правоохоронці справилися з поставленими завданнями

Джерело: 112.ua

МВС не зафіксувало системних порушень на виборах

Міністерство внутрішніх справ не зафіксувало системних порушень на позачергових виборах Верховної Ради, повідомляє Департамент комунікації МВС.

“Правоохоронці не зафіксували системних порушень під час виборчого процесу. Поліція, гвардійці, рятувальники та прикордонники на 100% впоралися з покладеними на них обов’язками і забезпечили виборчий процес”, – заявив під час брифінгу перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

За його словами, в неділю не постраждав жоден виборець.

“Виборчий оперативний штаб постійно відстежував ситуацію, яка відбувалася в країні. Життя під час виборів не закінчується. Ті правоохоронці, які були залучені до проведення виборів, на 100% виконали свою роботу і впоралися з поставленими завданнями. Для поліції робота не закінчується, вони ще забезпечують безпеку при підрахунку голосів”, – зазначив Яровий.

Голова Національної поліції Сергій Князєв заявив, що в неділю поліцейські зареєстрували 2105 заяв і повідомлень, пов’язаних з проведенням позачергових виборів. Ці факти пов’язані з незаконною агітацією – 504, підкупом виборців – 74, перешкоджанням здійсненню виборчого права – 67, конфліктами – 46, фотографування бюлетенів – 38, пошкодженням бюлетенів – 31, повідомленнями про мінування – 26.

Правоохоронці внесли 71 повідомлення в Єдиний реєстр правопорушень.

Також він зазначив, що поліція зафіксувала “велику кількість молодих людей, які заявляли, що їдуть на рибалку, а поліція знаходила їх у виборчих дільниць з бітами, зброєю і черенками для лопат”.

У посиленому режимі поліція продовжить роботу вночі.

Нагадаємо, явка виборців на позачергових виборах у Верховну Раду за станом на 20:00 неділі склала 50,09% за обробленими даними з 19 округів з 199.

В Україні в 20:00 завершилося голосування на виборах у Верховну Раду України.

За даними екзит-полу телеканалу “112” у Верховну Раду IX скликання проходять п’ять партій: “Слуга народу” з результатом 42,7%, “Опозиційна платформа – За життя” – 12,9%, ЄС – 8,8%, “Батьківщина” – 8,5%, “Голос” – 6,5%.

За даними Національного екзит-полу, партії проходять у Раду з такими результатами: “Слуга народу” – 43,9%, “Опозиційна платформа – За життя” – 11,5%, ЄС – 8,9%, “Батьківщина” – 7,6%, “Голос” – 6,3%.

Джерело: www.112.ua