Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Мурал на Масанах набув завершеного вигляду. ФОТО

Мурал на Масанах набув завершеного вигляду. ФОТО

На Масанах, на стіні багатоповерхівки  по вулиці Незалежності, 56, завершили  роботу над найбільшим у Чернігові на даний час муралом. Це яскраве зображення  дівчини – поєднання  петриківського розпису  з сучасними мотивами. Розмір муралу – 14 на 33 метри.

Про це Високому Валу повідомили в пресслужбі Чернігівської міської ради.

Над картиною працювали близько трьох тижнів, витратили понад 130 балонів і декілька відер спеціальної фарби. Автор ескізу – художник Роман Синенко. Він же разом із друзями і втілював свій задум у життя.

Мурал на Масанах набув завершеного вигляду. ФОТО

«Задум наш був – про поєднання класично українського дизайну з сучасними технологіями. Якось хотілось це показати по-новому, переграти і дещо переосмислити», – розповів Роман Синенко.

За словами художника, малюнок зроблений за допомогою комп’ютера. Це новий напрямок генеративного мистецтва, коли художник задає комп’ютеру певні параметри, а той вже генерує картинку. Подібних муралів в обласному центрі ще не було.

Мурал на Масанах набув завершеного вигляду. ФОТО

Поява цього муралу пов'язана з залишком коштів, наданих за цільовою державною програмою й витрачених на утеплення стіни будинку. Вартість робіт з нанесенням фарб склала близько 165 тисяч гривень. Роботи виконані у строк, визначений договором.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
18.11.2020