Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Муніципальна варта Ніжина просить підприємців прибирати прилеглі території від снігу

Вчора, 27 січня, інспектори Муніципальної варти Ніжина провели роз’яснювальну роботу з підприємцями міста щодо утримання прилеглої території у належному стані в зимовий період. Така робота проводилася і проводитиметься надалі.

Нагадаємо: 24 січня, у ході щотижневої апаратної наради головуючий засідання, перший заступник Ніжинського міського голови Федір Вовченко зазначив, що на минулому тижні комунальні служби добре попрацювали: займалися очищенням доріг і тротуарів від снігу. А начальнику Муніципальної варти Ніжина Вадиму Лаврінцю було надано доручення контролювати, як підприємці прибирають прилеглі території від снігу.

Керівник Мунварти прозвітував, що за останні два тижні на адміністративну комісію винесено 14 протоколів за порушення Правил благоустрою міста. Серед порушників – й ті, хто забув про правила паркування на «зелених зонах».

Як пояснив Вадим Юрійович, поняття «зелені зони» застосовується не лише у конкретний проміжок часу – навесні або влітку. Воно існує протягом цілого року. І водіям не слід про це забувати.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото надано В. Лаврінцем

Джерело: uezd.com.ua
2022-01-28 21:22:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин