Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Мріє повернутися до Ізюма і займатися боксом – історія пораненого 9-річного хлопчика

Ізюм – містечко на Харківщини, яке окупанти перетворили на руїни. Через це немало місцевих мешканців отримали поранення. Один із них – 9-річний Георгій, який нині лікується у лікарні Львова.

Він мешкав там з мамою Юлею. До 11 березня вони з сусідами ховались від бомб у підвалі будинку. Тоді в окупованому, зруйнованому місті вже не було ані світла, ані газу, ані води. Того дня люди вийшли на двір, щоб приготувати їсти, коли раптово почали бомбити.

– Пробило з п’ятого до самого підвалу та влучило в дитину. Уламки, пробило голову. Коли його поранило, ми на покривалах донесли його найближчого сховища. На розбитій автівці довезли до Ізюмської лікарні, там у лікарні ще залишалися лікарі, які не виїхали, – говорить матір Юлія Новикова.

Гоша отримав мінно-вибухові травми голови та лівої руки. Коли його стан стабілізували, військові вивезли його з мамою до Слов’янська, а звідти переправили до Дніпра. Там хлопця прооперували.

З Дніпра родину вже доправили до Львова. Через травму голови у хлопчика ще повністю не відновився слух, дитина досі чує гудіння у вухах.

Нині стан Гоші задовільний, кажуть лікарі. Але попереду ще кілька операцій на руці. Медики намагатимуться відновити працездатність кисті.


73-річна бабуся Гоші, яка виїжджала разом з ними з Ізюма, залишилась в Дніпрі, в центрі допомоги біженцям. З іншими родичами, які зараз в Ізюмі зв’язку немає.

Найбільше хлопчик сумує за котом Моргуном, який залишився у підвалі з сусідами. Гоша мріє якнайшвидше одужати, повернутися до рідного міста і знову, як до війни, займатися улюбленим боксом.

З початку війни в Україні окупанти поранили понад 300 дітей, 191 – була вбита.


Мріє повернутися до Ізюма і займатися боксом – історія пораненого 9-річного хлопчика
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-13 15:44:01

Магазин Автозапчастин м.Ніжин