Україна і світ

Мріяв бути митцем, а став воїном. Зеленський нагадав світу про втрати України та агресію РФ

Щодня Україна втрачає у війні, яку не починала, людей, які могли б бути митцями чи політиками, підприємцями чи журналістами, науковцями чи дипломатами, ким завгодно, але живими, якби не Росія.

З такими словами президент України Володимир Зеленський звернувся до учасників American Enterprise Institute World Forum.

– Сьогодні у нашій столиці, у Києві, люди прощалися з одним із найшанованіших воїнів України Дмитром Коцюбайлом, позивний Да Вінчі. Йому було лише 27 років. Він був командиром батальйону в одній із бойових бригад, що боронять зараз наше місто Бахмут, нашу Донеччину й усю Україну від російського зла. Він загинув у бою. Чоловік, який мріяв бути митцем (тому його позивний Да Вінчі), а став воїном. Бо прийшла війна, – говорить голова держави.

Крім того, він зазначив, що учора стало відомо про те, що своє життя в бою за Україну віддав Олег Дробоцький, якому було 26 років.

Зараз дивляться

– Іще один чоловік, якому судилося бути митцем – його знали як класного художника, – але який став воїном. Бо довелося захищати свободу. Це відверта війна тиранії проти свободи. В основі цієї російської війни – ненависть і бажання пограбувати сусідню націю. Бажання Кремля стерти нашу ідентичність, украсти нашу землю, наші ресурси, нашу культуру, – додав президент.

 

Зеленський відзначив підтримку з боку США:

– Наша незламність і принциповість та допомога від наших друзів, передусім Сполучених Штатів Америки, які є глобальним лідером у захисті свободи, є запорукою того, що злу в цій битві не виграти. Злу не піти далі, – додав він.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-03-11 01:23:30

Магазин Автозапчастин м.Ніжин