Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Мрія дала тріщину: євродепутати пояснили, для кого можуть скасувати безвіз

Троє депутатів Європарламенту написали відкритого листа голові фракції Слуга народу Давиду Арахамії, в якому нагадали українській владі передвиборчі обіцянки та пригрозили скасуванням безвізового режиму з ЄС для олігархів та політиків.

– Близько 17 місяців тому президент Володимир Зеленський та ваша команда приходять до влади з двома важливими обіцянками – боротьба з корупцією та відновлення миру та територіальної цілісності, – йдеться у зверненні, яке підписали євродепутати Віола фон Крамон, Міхаель Галер і Раса Юкневичене.

За словами євродепутатів, “мрія” Слуги народу “через 17 місяців дала тріщини, багато з яких у партії Слуга народу”.

Деякі нардепи найбільшої фракції у Верховній Раді поширюють дезінформацію Кремля, організовуючи напади на незалежні установи, такі як НБУ, НАБУ та САП.

– Ті самі члени не цураються дружити з олігархами і “недоторканними” або публічного виступати за розрив зв’язків із ЄС, – йдеться у зверненні.

Макрофінансова допомога і безвіз під загрозою

Проблеми у боротьбі з корупцією загрожують України, зокрема, втратою макрофінансової допомоги у розмірі €1,2 млрд, наголосили євродепутати.

– Що стосується безвізового режиму, в жодному разі ЄС не має наміру скасувати це велике досягнення для всіх українців та громадян ЄС – все ж ми залишаємо за собою право виносити конкретну відмову в таких свободах окремим олігархам, включаючи політиків, які зловживають цим правом заради своєї приватної незаконної діяльності, – йдеться у повідомленні.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-10-05 19:11:18