Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Можуть почати щеплювати вже сьогодні: у США схвалена Covid-вакцина для дітей від 5 до 11 років

Експерти Центру з контролю і профілактики захворювань (CDC) після тривалих дискусій все ж прийшли до одностайної угоди і підтримали застосування мРНК-вакцини Pfizer/BioNTech щодо дітей віком від 5 до 11 років.

Це повідомлення з’явилося на офіційному сайті CDC. У ньому, зокрема, йдеться, що рішення про початок вакцинації дітей вже підписала директор організації Рашель Валенські.

Стало також відомо, що почати кампанію вакцинації дітей від 5 до 11 років, можуть вже сьогодні, 3 листопада.

Перш ніж дати добро на дитячу Covid-вакцину, експерти ретельно вивчили всі можливі ризики від її застосування. Мова в основному йшла про вкрай рідкісні випадки міокардитів (запалення серцевого м’яза), які були зафіксовані після застосування щеплення.

Але в підсумку всі прийшли до одностайного висновку, що позитивний ефект використання вакцини істотно перевищує можливі ризики.

– Вакцинація дітей допоможе захистити їх від зараження Covid-19 і, отже, знизити ризик важких захворювань, госпіталізацій або розвитку довгострокових ускладнень, – наголошується на сайті CDC.

Нагадаємо, що кількома днями раніше дозвіл на використання Covid-вакцини щодо дітей від 5 до 11 років видало Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA).

Адміністрація Білого дому, у свою чергу, заявила, що в країні вистачить вакцинальних доз для імунізації 28 млн дітей.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-03 09:57:08

Магазин Автозапчастин м.Ніжин