Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Можу бути офіцером третього рейху або лікарем: Салій виправдався за зйомки в російському серіалі

Український актор Віталій Салій відповів на звинувачення, які стосуються зйомок у російському серіалі, де він грає офіцера ВМФ РФ Михайла Цвєткова.

Зокрема, він звернувся до письменниці Лариси Ніцой, яка різко висловилася про його роль.

Віталій зазначив, що всі, хто з ним хоч трохи знайомий, знають, що він публічно засуджує анексію Криму і війну на Донбасі.

– Саме тому я не знімаюся у фільмах, в яких сюжет, сценарій, кінцевий продукт чи група будь-яким чином виправдовують війну на сході України, анексію Криму, пропагують зневажливе ставлення до українців або нашої мови. Це умова моєї співпраці з будь-яким проектом, – написав він у Facebook.

Салій зазначив, що телесеріал, в якому він знявся – детектив. І в ньому немає ніякої антиукраїнської чи політичної лінії, яка б прославляла армію агресора.

– Більш того, якби ви трохи розібралися (хоча про що це я), то побачили б, що він зроблений американською Sony Pictures. Потім він довго пролежав на полиці через це і був розкритикований за те, що знятий і спонсорований Америкою. Сюжетна ж лінія дуже проста – розслідування, – продовжив актор.

Також Віталій зазначив, що він не є політиком, державним службовцем чи спортсменом. Його професія – актор, а це означає, що граючи ролі він може одягнути на себе будь-яку форму.

– Хоч офіцерів третього рейху, лікаря, поліцейського, священика, військового, пожежника, ніндзі чи єнота. Кого завгодно. Може вас це здивує, але відкрию таємницю – після цього актор не перетворюється насправді в свого персонажа. Це лише бутофорія. Надягаючи халат лікаря я не даю клятву Гіппократа, надягаючи форму червоного генерала, я не починаю служити у військах СРСР і любити Леніна. Головне у фільмі – сенс і меседж, який він несе, – наголосив Салій.

Також він сказав, що часто буває в Росії, оскільки там живе частина його сім’ї.

– Не тільки у мене так, а й в сотнях інших українських сім’ях. Це не робить нас колобарантами та зрадниками .Це не дає вам права принижувати і займатися цькуванням, – підсумував актор.

Раніше ми писали, що Віталій Салій знявся в серіалі про російських військових, через що користувачі мережі неоднозначно відреагували. Зокрема, гнівний пост опублікувала письменниця Лариса Ніцой. У коментарях її підтримало чимало людей.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-10-11 18:07:58

Магазин Автозапчастин м.Ніжин