Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Можливо все: головний санлікар оцінив вірогідність нового локдауну в Україні

Станом на зараз про запровадження нового локдауну в Україні не йдеться. Проте в майбутньому все буде залежати від розвитку ситуації з Covid-19 – а саме від поширення нового штаму Омікрон.

Про це розповів в одному з інтерв’ю заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін.

– Зараз про локдаун не йдеться. І ми не проговорювали сценарій застосування якихось заходів, які жорсткіші, ніж червоний рівень епідемічної небезпеки. Але потенційно, залежно від розвитку ситуації, можливо все. Тому що ми розуміємо, що Омікрон може призводити до непередбачуваних наслідків, – наголосив Кузін.

Він додав, що зараз важко чітко спрогнозувати, яка кількість хворих буде фіксуватися або яким буде навантаження на медичну систему. Проте зараз локдаун поки що не очікується і не планується.

Нещодавно прем’єр-міністр Денис Шмигаль запевнив, що на території України більше не планують запроваджувати тотальний локдаун. За його словами, це стало можливим завдяки вакцинації громадян проти коронавірусу.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-01-02 14:35:48

Магазин Автозапчастин м.Ніжин