Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Москва відчуває поразку: Кулеба про погрози Лаврова про Третю світову війну

Погрози міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова про Третю світову війну свідчать, що Москва відчуває поразку в Україні.

Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, зауваживши, що РФ втрачає останню надію відлякати світ від підтримки нашої держави.

– Росія втрачає останню надію відлякати світ від підтримки України. Звідси розмови про “реальну” небезпеку Третьої світової. Це лише означає, що Москва відчуває поразку в Україні. Тому світ має ще більше нас підтримати, аби ми перемогли і захистили європейську та глобальну безпеку, – пояснив він.

Водночас радник голови Офісу президента Михайло Подоляк зауважив, що заяви про Третю світову вказують на цивілізаційну прірву між РФ і рештою світу.

– Поки в одній частині світу Ілон Маск купує Twitter у перервах між запуском ракет у космос, на іншому боці океану російський міністр погрожує світові ядерною війною, а в соцмережах запроваджується цензура. Цивілізаційна прірва, – написав він у Twitter.

Раніше міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що існує “реальна небезпека початку Третьої світової війни”. Також, на його думку, не можна недооцінювати ризик ядерної війни.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-26 13:46:31

Магазин Автозапчастин м.Ніжин