Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Морально-психологічний стан військ РФ на низькому рівні – Міноборони

ЗСУ завдано нищівних ударів по тиловій інфраструктурі ворога з метою порушення системи логістичного забезпечення. Про це під час брифінгу заявив офіцер Центру оперативного інформування Міністерства оборони України Леонід Матюхін.

— Стан, положення та характер дій сил оборони без суттєвих змін. ЗС України завдано нищівних ударів по тиловій інфраструктурі (польових базах і складах, – Ред.) з метою порушення системи логістичного забезпечення ворога на тимчасово зайнятих окупантами територіях України.

За попередню добу угрупованням Повітряних сил ЗС України було уражено чотири літаки, три вертольоти та безпілотних літальних апарати, – заявив він.

Матюхін зазначив, що війська РФ значних успіхів у веденні наступальної операції на всіх напрямках висування не мали. Основні зусилля загарбників були зосереджені на закріпленні та утриманні на раніше зайнятих рубежах.

— Знову фіксуються непоодинокі випадки використання ворогом цивільної інфраструктури, зокрема і релігійних об’єктів для обладнання вогневих позицій, розміщення озброєння та військової техніки, — зауважив офіцер.

Він додав, що з військовослужбовцями РФ, що відмовляються від участі у бойових діях, проводять заходи досудового дізнання.

— Морально-психологічний стан противника залишається на низькому рівні, що призводить до відмов військовослужбовців ЗС Росії виконувати накази командування.

За наявною інформацією, на території РФ у місті Бєлгород розміщено військовий табір Бєлгородської військової комендатури. У таборі утримуються російські військовослужбовці, які після лікування виписані зі шпиталів та чекають відправки у підрозділи. Також у зазначеному таборі перебувають військовослужбовці ЗС РФ, що відмовляються від участі у бойових діях, з ними проводяться заходи досудового дізнання.

Матюхін зазначив, що в лавах ЗС РФ є величезна кількість військовослужбовців, які не хочуть воювати, та протягом всього часу, який вони перебувають в Україні, не мають жодної інформації ні про реальний стан справ, ні про можливість скласти зброю.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-03-14 17:24:05

Магазин Автозапчастин м.Ніжин