Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Монтуємо нові лінії освітлення для комфорту ніжинської громади

Система життєзабезпечення будь-якого сучасного міста складається з багатьох взаємопов’язаних підсистем, що забезпечують життєво-необхідні для населення функції. Однією з таких підсистем є вуличне освітлення міста. Як правило, міському жителю важливо, щоб зона, де він живе чи пересувається містом, була забезпечена нормальними умовами для проживання і безпеки. У темний час доби яскраво освітлені вулиці надають населенню почуття впевненості. З настанням вечора громадяни можуть продовжувати вести активний спосіб життя і відвідувати місця проведення дозвілля в неробочий час.

Комунальне підприємство «Виробниче управління комунального господарства», а саме працівники цеху з освітлення вулиць міста на чолі з головним енергетиком Віталієм Оленченком виконують послуги з ремонту, технічного обслуговування, утримання мереж зовнішнього освітлення, електромонтажні послуги та монтування нових ліній освітлення вулиць.

Нагадаємо: нещодавно КП «ВУКГ» виграло два тендери на виконання низки послуг по освітленню вулиць Ніжина. Крім ремонту ліхтарів та заміни перегорілих ламп, електрики підприємства монтують повністю нові лінії освітлення на тих вулицях, де досі в темну пору доби стояла суцільна темрява.

З початку робіт по монтуванню ліній освітлення вже було виконано повний монтаж по вулицях Трудова, Біляєва, Кривця, Тернавіотів, Липіврізька, Нахімова, Уненізька. Наступним кроком масштабного освітлення вулиць міста стали 13 вулиць та провулків, а саме:

 • 15 Вересня: встановлено 9 траверс, 9 ліхтарів та підвішено 350 метрів кабелю живлення;

 • Глінки: встановлено 8 траверс, 8 ліхтарів та підвішено 400 метрів кабелю живлення;

 • Шепелівська: встановлено 26 траверс, 26 ліхтарів та підвішено 1000 метрів кабелю живлення;

 • Каталеївська: встановлено 6 траверс, 6 ліхтарів та підвішено 300 метрів кабелю живлення;

 • Таборний (провулок): встановлено 8 траверс, 8 ліхтарів та підвішено 400 метрів кабелю живлення;

 • Коцюби: встановлено 8 траверс, 8 ліхтарів та підвішено 400 метрів кабелю живлення;

 • Чайковського: встановлено 8 траверс, 8 ліхтарів та підвішено 400 метрів кабелю живлення;

 • Горбачевського: встановлено 10 траверс, 10 ліхтарів та підвішено 500 метрів кабелю живлення;

 • Пушкіна: встановлено 16 траверс, 16 ліхтарів та підвішено 500 метрів кабелю живлення;

 • Овдіївська (№№160-168): встановлено 11 траверс, 11 ліхтарів та підвішено 550 метрів кабелю живлення;

 • Овдіївська (№№250-338): встановлено 21 траверс, 21 ліхтарів та підвішено 1050 метрів кабелю живлення;

 • Богуна: встановлено 18 траверс, 18 ліхтарів та підвішено 1000 метрів кабелю живлення;

 • Березанська: встановлено 9 траверс, 9 ліхтарів та підвішено 500 метрів кабелю живлення.

На цих вулицях було встановлено сучасні та енергоефективні світлодіодні ліхтарі COBRA ST-30, які пройшли успішну перевірку на вулицях Ніжина часом та складними погодними умовами протягом декількох останніх років. Попередньо перед монтажем освітлення електриками КП «ВУКГ» власноруч виготовляються металічні траверси, що повинні міцно тримати ліхтарі. Також при монтажних роботах на нових лініях освітлення використовується замість дротів без ізоляції сучасний та надійний ізольований кабель, що повністю унеможливлює випадки виникнення короткого замикання, особливо при сильному вітрі чи захлесті.

Наступними вулицями, де відбуватиметься монтування, будуть: Панфілова, Матросова, Павлівська, Друзів, Смолянчук, Солодовник, Кооперативна, Доброліжа та у провулку Курганський.

Комунальним підприємством «ВУКГ» зроблено черговий великий крок до покращення освітлення вулиць Ніжина, що неодмінно вплине на комфортне та безпечне пересування цими вулицями мешканців у вечірній час.

Unenizh.org.ua
2021-06-01 17:22:03