Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Моніторинг епідситуації під час Євро-2020: ВООЗ створила новий інструмент

У містах Європейського Союзу триває чемпіонат Європи з футболу. Тому Всесвітня організація охорони здоров’я створила інструмент для моніторингу, який дозволяє відстежувати поточну ситуацію з Covid-19 в регіоні з особливою увагою до міст, де проходять матчі.

Інструмент для моніторингу повинен допомогти державним органам, організаторам та громадськості краще розуміти ситуацію з коронавірусною хворобою у містах, де проходить чемпіонат. Люди зможуть оцінити відповідні ризики на рівні громадської та індивідуальної охорони здоров’я.

Новий інструмент – це тип інформаційної панелі, на яку виводяться дані в контексті великих спортивних заходів. Користувачі можуть наближати місці на карті та отримувати інформацію про захворюваність за останній тиждень.

Він описує епідеміологічний стан у регіоні, передбачає систему епіднагляду на основі поточних подій, забезпечує детальну інформацію про карантинні заходи та відстежує випадки коронавірусу у країнах, де проходить матч.

У розділі посилань на новини можна отримати короткий огляд ситуації в країнах, у яких відбудуться матчі.

А у розділі про протиепідемічні та обмежувальні заходи знаходиться інформація у хронологічному порядку про дії країн та епідемічну ситуацію.

– Цифрові інструменти здатні перетворити медичне обслуговування в регіоні, поліпшити надання послуг і забезпечити інноваційні рішення для завдань охорони здоров’я, – зазначили у ВООЗ.

В організації радять бути обачними, обдумувати поїздку та оцінювати ризики на кожному етапі. Новим інструментом можна скористатися за посиланням. 

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-07-01 16:19:24