Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Moneyveo вручила подарунки військовим-переможцям футбольного чемпіонату

Moneyveo вручила подарунки військовим-переможцям футбольного чемпіонату

З 14 по28 серпня в Чернігові пройшли футбольні змагання серед силових структур. Переможців нагородила Moneyveo. Раніше фінтех-компанія вже вручала подарунки українським військовим: плотери, комутатори та іншу спецтехніку.

Змагання з футболу пройшли на спортивній базі Оперативного командування “Північ”. В іграх взялиучасть 12 команд з ЗСУ, СБУ, Нацгвардії, Національної поліції і профільних навчальних закладів.

Фінал відбувся 24 серпня— у День Незалежності України.Переможців нагородив грамотами командувач ОК “Північ” генерал-майор Валерій Залужний. Moneyveo вручила командам брендовані подарунки.

Moneyveo вручила подарунки військовим-переможцям футбольного чемпіонату

“Мета цього чемпіонату – не стільки визначити переможця, скільки згуртуватися. В умовах гібридної війни дуже важлива злагоджена і скоординована робота всіх силових структур, почуття плеча та взаємовиручки. Такі змагання дуже сприяють цьому”, –підкреслив представник Moneyveo Андрій Ігнатов.

Moneyveo соціально відповідальна компанія, яка не перший рік допомагає українським військовим. Компанія надає системну допомогу Оперативному командуванню “Північ” і його структурним підрозділам. З регіональним розвідувальним центром “Північ” компанія уклала меморандум про співпрацю.

Реклама

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

26.08.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова