Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Монатики та Пономарьов молодший: зірки привітали синів зі святом

22 листопада святкують Міжнародний день синів. На честь цього зірки шоу-бізнесу, які є батьками хлопчиків, діляться знімками з ними.

Дружина українського мультиартиста Дмитра Монатика Ірина опублікувала фото та відео з Платоном і Данилом. Варто зазначити, що довгий час подружжя взагалі не показувало своїх синів. Лише навесні 2021 року вони представили їх публіці.

– Наш скарб із Дмитром Монатиком. Від щирого серця бажаємо всім людям плодів взаємної любові (якнайбільше). З днем ​​синів, дорогі друзі, – написала Ірина під публікацією.

Фото з сином оприлюднила й українська блогерка Аліна Ханумак. На честь свята вона також поділилася віршем свого батька.

– Мій син. Моє світло. Мій ангел, – написала Аліна в Instagram.

Не залишила поза увагою День синів і дружина телеведучого Микити Добриніна Даша Квіткова. Блогерка поділилася сімейним знімком, де вони зображені всі втрьох.

– Такий вигляд мають найбагатші люди у світі. І я не про матеріальне, – написала Даша.

Поділилася кадром із сином хореографиня Ілона Гвоздєва, яка стала мамою хлопчика в жовтні 2020 року. Танцівниця зізналася, що до останнього не знала про це свято.

– Виявляється, сьогодні День синів. Дізналася я про це із привітань. Перша думка, яка в цей момент відвідала мою голову – яка я неуважна мати! А потім заспокоїла себе і сказала, ну, як я могла знати, якщо до цього завжди була мамою доньки… – підписала фото Гвоздєва.

Співак Олександр Пономарьов також привітав сина зі святом.

– З недавньої розмови з ним – як тобі нова пісня та кліп? Кліп клас, музика вайбова. Я розгубився, але все одно вітаю тебе, сину, – підписав кадр артист.

Долучився до привітань і ведучий Свободи слова на ICTV Вадим Карп’як.

– Всі синів запостили – і я запостив, – лаконічно підписав він знімок.

Не лишилася осторонь і ведуча Фактів ICTV Анастасія Мазур.

Яка ти в мене гарна, в цій піжамі – сказав мені нещодавно мій 5-річний син!! І дурний день одразу став класним і щасливим! Моє сонце і моє серце. З міжнародним днем синів! – написала вона. 

– У нас із Левом не так багато спільних фото, немає фото, де ми разом копаємо грядки, де записуємо в студії альбом (мій та його), де тягаємо дрова, катаємось на мопеді, де граємо в баскетбол, де сидимо на дивані з насінням і дивимось Mindhunter, де п’ємо пивас і серйозно розмовляємо. Чомусь, коли все це відбувається, то так круто і весело, що зовсім не пам’ятаєш про необхідність фіксувати. Але ось знайшлося гарне спільне фото, спеціально до нагоди. Вітаю всіх, хто насолоджується цим привілеєм – бути батею, – зазначив Дмитро Шуров.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-22 19:08:07

Магазин Автозапчастин м.Ніжин