Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Монастирський не підтримує виведення Нацгвардії та інших структур з підпорядкування МВС

Структурні підрозділи Міністерства внутрішніх справ повинні залишатися цілісними для ефективного гарантування безпеки держави.

Таку думку висловив міністр внутрішніх Денис Монастирський.

– Я не прихильник радикальних поділів – Нацгвардії, прикордонних військ. Це – неправильний підхід в принципі, з огляду на те, що система, яка склалася, працює.

У Києві, де відбувається найбільше масових заходів, всі сили координує особисто начальник поліції міста. На місцях  також є відповідальні за це люди. І це все – одна ланка. А якщо буде два центри ухвалення рішень, то розвал очевидний, – пояснює він.

За словами Дениса Монастирського, семирічний досвід співпраці всіх структур, які входять в МВС, показав свою ефективність.

Він зауважив: якщо говорити про цілісний характер, про здатність гарантувати безпеку, то в структуру Міністерства внутрішніх справ повинні входити саме Національна поліція, прикордонники, Нацгвардія, ДСНС і міграційна служба.

Дениса Монастирського призначили міністром внутрішніх справ у липні цього року. Серед пріоритетів роботи на посаді він називає безпеку громадян і держави, боротьбу з організованою злочинністю, а також розвиток і вдосконалення патрульної поліції.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-09-06 14:27:47