Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Молотком і каменюкою: у Києві зловмисники побили вікна нових маршруток

У Києві невідомі особи розбили лобове скло на кількох нових автобусах Volvo, що курсують столичним маршрутом №150.

– 150-й маршрут паралізовано. Автобуси не їздять. Кияни не можуть дістатися місця призначення, – повідомляє заступник голови Київської міськадміністрації Костянтин Усов.

Перший випадок стався 23 вересня на зупинці Кирилівська церква.

Зловмисник, вийшовши з автобусу, вийняв із куртки молоток, вдарив по лобовому склу і втік.

За 15 хвилин на кінцевій зупинці 150-го маршруту, по вул. Милославській, інший зловмисник жбурнув у скло Volvo Hybrid каменюкою.

– Їх не зупинила ні присутність людей у салоні, ні те, що був ясний білий день, – говорить Костянтин Усов.

Молотком і каменюкою: у Києві зловмисники побили вікна нових маршруток / 3 фотографии

Заступник голови Київської міськадміністрації переконаний, що такими діями зловмисники намагаються тиснути на перевізників, які погодилися на нові умови міста, інвестували в оновлений сучасний рухомий склад і показали високий стандарт пасажирських перевезень.

28 липня в Києві на маршрути вийшли 12 перевізників, які перемогли в конкурсі на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

Усі вони зобов’язані надавати послуги за новими типовими договорами Про організацію перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

Відповідно до документа температура повітря в салоні влітку не повинна перевищувати 22 градуси, а взимку бути не меншою за 15 градусів.

Автобуси мають бути оснащені мінімум п’ятьма кнопками зупинки на вимогу, інформаційним плакатом затвердженого стандарту.

Водії мають носити спеціальну уніформу, вміти надавати домедичну допомогу та спілкуватись із пасажирами лише українською мовою. Крім того, їм заборонено курити та вмикати музику в салоні.

Джерело: Костянтин Усов

Фото: Костянтин Усов

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-09-24 21:38:29

Магазин Автозапчастин м.Ніжин