Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Молодь Добрянської громади зміцнює свій потенціал для участі в житті громади

Молодь Добрянської громади зміцнює свій потенціал для участі в житті громади

Молодь Добрянської громади навчилась трансформувати власні ідеї в практичну діяльністьна тренінгу, які провів Центр «Доброчин» 28 грудня 2021 року.

Під час заходу члени Молодіжної ради та активна молодь громади опанувала навички з написання проєктів. Учасники детально працювали над такими питаннями: як визначити проблему, мету і завдання, які можливо реально досягти та виміряти; чому важливо знати хто є цільовою аудиторією проєкту; як заплановану діяльність відобразити в кошторисі.

Кожна команда написала та представила власний проєкт. Ідеї вражали своєю оригінальністю та одночасно актуальністю для громади.

Основною перевагою участі в тренінгу є можливість отримати Молодіжній раді фінансування на реалізацію молодіжних проєктів у громаді в наступному році.

Також молодь дізналась як:

організовувати діяльність Молодіжної ради,

ефективно взаємодіяти з місцевою владою,

використовувати механізми громадської участі,

писати і реалізовувати суспільно-важливі проєкти,

отримали практичні навички, які допоможуть змінювати суспільство навколо себе.

Такі заходи забезпечують не тільки живе навчання, обмін думкам, ідеями, але й мотивують молодь свідомо брати участь у житті громад.

Діяльність проходить в рамках проекту Центру Доброчин «Розширення можливостей залучення молоді в Чернігівській області», що виконується за фінансової підтримки Європейського фонду за демократію.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

29.12.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин