Новини Чернігова

Молодь Чернігова об’єдналася задля створення молодіжної ради при міській раді. ФОТО

Молодь Чернігова об’єдналася задля створення молодіжної ради при міській раді. ФОТО

Сьогодні у Всесвітній день молоді, 10 листопада, молодь Чернігова долучилася до публічного обговорення Проекту положення про молодіжну раду при міській раді.

На зустріч з ініціаторами створення молодіжної ради прийшли понад сотня молодих чернігівців.

Як відомо, на відміну від створеної молодіжної ради за розпорядженням міського голови, ініціативній групі молоді довелося поборотися за створення майбутньої молодіжної ради при міській раді.

Члени ініціативної групи молоді розробляли Проект положення з метою, щоб у Чернігові був створений дієвий консультативно-дорадчий орган при міській раді.

Документ зазнав деяких правок. За ним до складу молодіжної ради увійдуть 33 молоді особи віком від 14 до 35 років різного роду діяльності. Це одна із відмінностей від молодіжної ради, створеної при міському голові.

"Молодіжна рада покликана на те, щоб 33 члени молодіжної ради не лише працювали за нашим баченням, а і щоб співпрацювали зі студентськими, шкільними самоврядуваннями, своїми громадськими організаціями, неформальними об’єднаннями, з дворовою молоддю, щоб висвітлювати інтереси всієї без виключення громади", – озвучив позицію молодіжної ради член ініціативної групи молоді Руслан Старченко.

Молодь Чернігова об’єдналася задля створення молодіжної ради при міській раді. ФОТО

Разом з цим молодіжна рада при міській раді є платформою для об’єднання молоді Чернігова.

"Реалізувати свіжі ідеї поодиноко дуже важко, тому молодіжна рада є тим майданчиком, де можна об’єднати всі сили незалежно від поглядів на життя і мати можливість спілкуватися із владою, отримати політичний досвід", – додав у ході обговорення Руслан Старченко.

Молоді чернігівці, котрі долучилися до обговорення цікавилися тим, чи зможуть у Чернігові дві молодіжні ради плідно працювати та чи звертатиме належну увагу міський голова Владислав Атрошенко на поради членів молодіжної ради при міський раді під час прийняття рішень.

Молодь Чернігова об’єдналася задля створення молодіжної ради при міській раді. ФОТО

Вбачаючи деякі складнощі у майбутньому, активні молоді люди все одно проявляли інтерес до того, яким чином формуватиметься склад молодіжної ради і чи можливе в ній членство.

Як було зазначено на зустрічі, конкурсний відбір до складу молодіжної ради відбуватиметься під час засідання робочої групи за участі ініціативної групи молоді, робочої групи з депутатського корпусу, представників міського голови та управління сім’ї, молоді та спорту.

Створення молодіжної ради при міській раді, на думку її ініціаторів, дозволить молоді на рівних спілкуватися з народними обранцями та в рамках партнерства разом розвивати місто.

Молодь Чернігова об’єдналася задля створення молодіжної ради при міській раді. ФОТО

"Найбільш дієвою є молодіжна рада створена при міські раді. Як приклад тому, нещодавно представник від Міністерства молоді та спорту, який приїздив до Чернігова, запропонував нашому місту взяти участь у конкурсі на молодіжну столицю України. Одним із плюсів у конкурсі, який дасть шанс на перемогу є саме створення у місті молодіжної ради саме при міській раді,а не при міському голові", – зауважила член ініціативної групи молоді Катерина Кулініч.

Тривале обговорення завершилось підписанням учасниками Меморандуму про співпрацю молоді міста. Ініціатори зустрічі запрошують приєднуватись до молодіжного руху.

Майбутні члени молодіжної ради при міській раді візьмуть за принцип працювати за єдиним лозунгом молодіжних рад, створених в Україні – «Жодних рішень для молоді без молоді».

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
10.11.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: