Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Moderna запускає випробування нового препарату проти мутованих штамів Сovid-19

Американська біотехнологічна компанія Moderna вирішила створити новий препарат проти мутованих штамів коронавірусу.

Вакцина від коронавірусу, вакцина от коронавируса, коронавірус, коронавирус

Вона вирішила запустити випробування нової вакцини після того, як виявила, що наявний препарат у шість разів менш ефективний проти нового штаму коронавірусу, який з’явився у Південній Африці.

Попередні лабораторні дослідження показали, що вакцина від Moderna проти Covid-19 діє проти мутації 501.V2, яка з’явилась у Південній Африці, а також проти штаму B. 1.1.7, який був вперше виявлений у Великій Британії.

Однак реакція нейтралізуючих антитіл на 501.V2 була у шість разів нижчою. Це викликає побоювання у розробників препарату, що імунітет до нових видів вірусу може значно ослабнути, особливо у літніх людей.

Виконавчий директор Moderna Стефан Бансель зазначив, що компанія готується до найгіршого сценарію, хоча у нього немає сумнівів щодо ефективності вакцини у найближчі місяці.

Вакцина проти коронавірусу

Компанія Moderna заявила, що спроможна виробити і провести поставку до 20 млн доз вакцини від коронавірусу у першому кварталі 2021 року, та 600 млн доз упродовж всього 2021 року.

Упродовж року європейське виробництво буде зростати з перспективою виконати замовлення ЄС на постачання 80 млн доз вакцини до кінця листопада, а також ще можливих додаткових 80 млн доз до кінця грудня.

Джерело: Financial Times

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-01-26 08:47:59