Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Мобілізація 500 тис. українців не потрібна, ця цифра суттєво зменшена – Сирський

Фото: Генштаб ЗСУ

Наразі немає необхідності в мобілізації 500 тис. військовозобов’язаних – ця цифра суттєво зменшена після аудиту.

Про це розповів головнокомандувач Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський в інтерв’ю Укрінформу.

Чи потрібна мобілізація 500 тис. українців

– Після перегляду наших внутрішніх ресурсів та уточнення бойового складу Збройних сил ця цифра була суттєво зменшена. Ми очікуємо, що у нас буде достатньо людей, здатних захищати Батьківщину. Йдеться не лише про мобілізованих, але й про добровольців, – пояснив головком.

Зараз дивляться

Також, за його словами, треба зважати на те, що військові виснажуються  фізично й психологічно, вони потребують відпочинку та лікування, тому наразі переглядається чисельність певних частин, які не беруть участі у бойових діях, на підставі аудиту їхньої діяльності.

– Це дало нам змогу вивільнити тисячі військовослужбовців і спрямувати їх до бойових частин. Але й при цьому необхідно утримуватися від крайнощів. У всіх арміях світу є особовий склад, який не бере участі у бойових діях, але забезпечує бойові підрозділи. Це не менш важлива частина роботи, – сказав Сирський.

Головнокомандувач ЗСУ зауважив, що важливість тилових підрозділів не можна недооцінювати, оскільки йдеться забезпечення військ продовольством і боєприпасами, а також про ремонт техніки, медичні заклади та багато іншого.

Раніше в Міноборони говорили, що призов до лав Сил оборони 500 тисяч військовозобов’язаних українців – лише загальна та приблизна кількість, що залежить від розвитку подій на полі бою.

Джерело: Укрінформ

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-03-29 11:12:19