Україна і світ

Міжнародні резерви України у серпні виросли на 0,8%

НБУ в серпні поповнив міжнародні резерви на 299,4 млн доларів

Джерело: 112.ua

Міжнародні резерви України на початок осені становили 22 млрд дол. станом на 01 вересня 2019 року. Про це повідомляється на сайті НБУ.

“Ці фактори зумовили перевищення пропозиції валюти над попитом і дали Національному банку змогу поповнити міжнародні резерви на 299,4 млн дол. Зокрема, 177,0 млн дол. було куплено під час здійснення інтервенцій з вибору найкращого курсу та 139,2 млн. дол. – за єдиним курсом. Водночас для згладжування надмірних коливань у бік послаблення курсу національної валюти упродовж місяця була проведена валютна інтервенція з продажу валюти на суму 16,8 млн дол.”, – йдеться у повідомленні.

Новини за темою: Міжнародні резерви України за липень зросли більш ніж на мільярд доларів

За минулий місяць Уряд і Національний банк сплатили за обслуговування та погашення державного та гарантованого державою боргу в іноземній валюті 257,5 млн дол. США. З цієї суми 89,7 млн дол. США було сплачено за зобов’язаннями перед Міжнародним валютним фондом, 33,7 млн дол. США спрямовано на обслуговування єврооблігацій (ОЗДП) та 23,0 млн дол. США – на обслуговування облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП), решта коштів – на виконання інших зобов’язань перед іноземними кредиторами та міжнародними фінансовими організаціями.

Новини за темою: Міжнародні резерви України за останній місяць зросли на 1,2 млрд доларів

“Станом на 1 вересня обсяг міжнародних резервів покриває 3,5 місяця майбутнього імпорту, що є достатнім для виконання зобов’язань України та поточних операцій Уряду і Національного банку”, – зазначили у НБУ.

Новини за темою: Протягом двох тижнів влада Венесуели продала золота з резервів на 570 млн дол., – Bloomberg

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua

Close