Україна і світ

Міжнародна організація з міграції: В Україні дискримінують 50% учасників війни на Донбасі

Соціологи підсумували, що в цілому учасники конфлікту на Донбасі стикаються з байдужістю українського суспільства, дискримінацією та бідністю
Міжнародна організація з міграції (МОМ) встановила, що в Україні потерпають від дискримінації 50% громадян, які воювали на Донбасі. Ці дані дослідники МОМ отримали в ході соцопитування, повідомляє Deutsche welle.

“50 відсотків українців, які воювали в Донбасі, після повернення додому стикаються з дискримінацією в суспільстві. Кожен третій з тих, що мали до війни роботу, всупереч закону втратив своє робоче місце, а доходи їхніх сімей менші, ніж у середньому по Україні”, – свідчать висновки дослідження, оприлюдненого організацією 23 січня в Києві.

Соціологи підсумували, що в цілому учасники конфлікту на Донбасі стикаються з байдужістю українського суспільства, дискримінацією і бідністю.

Висновки дослідження ґрунтуються на опитуванні 2530 респондентів у Київській, Львівській та Дніпропетровській областях України.

Проект “Життя після конфлікту: опитування про соціально-демографічних і соціально-економічних характеристиках ветеранів конфлікту на сході України та їх сімей” реалізувався з липня по жовтень 2019 року. Його профінансував Євросоюз.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close