Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Між ніжинськім лісом і полігоном ТПВ невідомі викидають сміття вантажівками!

Черговий прикрий випадок свавілля деяких представників роду людського (якщо їх можна так назвати!) трапився поблизу ніжинського лісу, що розташований на вулиці Прилуцька.

Біля напіврозваленої будівлі колишнього готелю невідомі влаштували справжнє величезне стихійне сміттєзвалище. У мішках та без них було викинуто як побутове сміття, так і траву, листя, землю, бите скло, пластик та інші відходи. Складається думка, що невідомі вирішили або зекономити певну кількість гривень за вивезення сміття до полігону ТПВ, що знаходиться зовсім поруч, або в силу своєї невихованості просто викинули сміття там, де схотіли.

На місце виїжджали представники комунального підприємства «ВУКГ» та два інспектори Муніципальної Варти Ніжина, які зафіксували злісне правопорушення і встановлюватимуть власника чи балансоутримувача даної території.

Слід також відмітити, що це викинуте сміття вже потихеньку почало розлітатись, завдяки вітру, та розтягуватись місцевими чотирилапими, засмічуючи при цьому ні в чому не винний ліс.

Останню порцію варварского викидання сміття було викинуто просто з вантажівки на дорогу, що веде до будівлі.

Висновки робіть самі. Від себе ж хочемо додати, що культура людської природи в сучасному житті не дозволяє викидати сміття там, де кому заманеться, як за моральними, етичними принципами, так і за санітарними правилами і нормами. На жаль, ці поняття стосуються не всіх істот, котрі населяють нашу планету, а тільки людей цивілізованих, освічених, вихованих та культурних.

Unenizh.org.ua
2021-05-13 16:46:04