Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Між Києвом, Ужгородом, Чернівцями і Кривим Рогом відкриється нове авіасполучення

Авіакомпанія WINDROSE airlines вже у червні запустить регулярні авіарейси за маршрутами: Київ-Ужгород-Київ, Київ-Чернівці-Київ та Київ-Кривий Ріг-Київ.

Між Києвом, Ужгородом, Чернівцями і Кривим Рогом відкриється нове авіасполучення

Про це агентству Інтерфакс-Україна повідомив заступник керівника Офісу Президента, координатор президентської програми Велике будівництво Кирило Тимошенко.

Додаткові три міста поповнять перелік аеропортів, з якими WINDROSE раніше вже встановила внутрішнє авіасполучення: Львів, Івано-Франківськ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Херсон, Запоріжжя та Миколаїв.

– У найближчі роки в рамках президентської програми Велике будівництво ми плануємо відновити 16 регіональних аеропортів, – сказав Тимошенко.

За його словами, розвиток мережі внутрішніх аеропортів є частиною Переліку пріоритетних для держави інвестиційних проєктів до 2023 року, затверджених Кабміном в кінці минулого року.

На цьому, зазначив Тимошенко, особливо акцентує Президент Володимир Зеленський.

Нові рейси WINDROSE airlines здійснюватимуться на нових комфортабельних літаках ATR-72-600, спеціально призначених для регіональних перевезень.

Заступник голови ОП також підкреслив, що державна влада орієнтована на популяризацію серед українців культури внутрішніх авіаперельотів і створення для перевізників комфортних умов для роботи.

Досвід 2020 року показав, що розвиток внутрішньої авіації дозволить підтримувати авіакомпанії у кризові часи, додав він.

Як сказав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, аеропорт у Кривому Розі буде обслуговувати потреби 600-тисячного міста і двох великих областей – Дніпропетровської і Кіровоградської.

Ці рейси вдихнуть нове життя в сам аеропорт і весь регіон.

Він також додав, що реконструкція Міжнародного аеропорту в Кривому Розі є частиною програми Президента Велике будівництво і виконується за рахунок державного, місцевого бюджетів та інвесторів.

Раніше Кирило Тимошенко також повідомив, що одним із пріоритетних напрямків програми Велике будівництво в 2021 році буде відновлення мережі місцевих доріг.

Арештовані 12 російських літаків за польоти в Крим

Суд арештував 12 літаків російської авіакомпанії, які перевозили пасажирів до пункту пропуску Сімферополь-авіа, закритого Україною.

У прокуратурі нагадали, що перельоти іноземних авіакомпаній на тимчасово окуповану територію Криму сприймається Україною як порушення норм міжнародного права.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-04-16 17:17:34