Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Міський голова Олександр Кодола: «Незважаючи на хаос на газовому ринку, ми намагаємося врегулювати питання щодо початку опалювального сезону у Ніжині»

Одне з нагальних питань, яке наразі стоїть перед місцевою владою Ніжина і потребує негайного вирішення, — це початок опалювального сезону.

На минулому тижні, завдяки зусиллям Ніжинського міського голови Олександра Кодоли та його команди, опалювальний сезон розпочався у медичних закладах міста.

«У лікарні тепло? Немає питань?» — поцікавився Олександр Михайлович на щотижневій оперативній нараді, яка відбулася сьогодні, 11 жовтня, у гендиректора КНП «Ніжинська центральна міська лікарня ім. М. Галицького» Олександра Костирка.

«Так, в лікарні тепло. Наразі працюємо над вирівнюванням температури по всіх палатах», — пояснив керівник медзакладу.

Немає питань щодо постачання тепла і до Ніжинського пологового будинку. Це підтвердив керівник медзакладу Валерій Якуба. Також вже опалюється й Ніжинський дитячий будинок-інтернат.

Але є питання щодо початку опалювального сезону загалом по всій Україні та в Ніжині, зокрема.

Як підкреслив міський голова Олександр Кодола, на кінець поточного тижня заплановано розпочати опалювальний сезон, але виникла проблема із закупівлею природного газу. На газовому ринку в Україні – хаос. Ціни на газ – просто колосальні: навчальним закладам Ніжина, наприклад, пропонують платити 55 тис. гривень за тисячу кубів газу.

Минулої п’ятниці відбулася селекторна нарада із Кабінетом Міністрів, в якій взяв участь О. Кодола, де було окреслено план дій щодо реалізації даного питання. Йшлося про те, щоб газ до бюджетних установ закуповувався за фіксованою ціною.

Крім того, 30 вересня Ніжинський міський голова Олександр Кодола взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України, який відбувся в м. Києві. Серед основних питань порядку денного – підготовка до опалювального сезону 2021—2022 років.

«На жаль, меморандум між місцевою та центральною владою не виконується на центральному рівні. Ми з мерами інших міст звернулися до Кабміну, де окреслили цю проблему. Бажано вже включити опалення у школах і дитсадочках, але з такою вакханалією і ціною на газ це неможливо. На цьому тижні ми повинні врегулювати ситуацію і вирішити це питання. Сподіваємося на взаємну співпрацю з Кабміном», — підкреслив Олександр Кодола.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет

Джерело: uezd.com.ua
2021-10-11 15:14:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин