Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Міський голова Олександр Кодола нагородив ніжинських волонтерів

5 грудня відзначається Всесвітній день волонтера. Сьогодні, 2 грудня, перед початком засідання виконкому Ніжинський міський голова Олександр  Кодола разом із заступником міського голови Іриною Грозенко виконали приємну місію нагородження ніжинських волонтерів.

«У Ніжині дуже багато людей, які безкорисливо допомагають іншим. І це дуже приємно. Це 100% покликання – бажання зробити світ кращим. Надати допомогу тим, хто потребує захисту та підтримки. Волонтерство – це імпульс високого добра, шляхетна діяльність. Нас всіх об’єднує спільна мета – розвиток нашого міста. Дякую вам за співпрацю. Надавайте свої пропозиції. Ми не чаклуни, але зробимо все, що у наших силах», — підкреслив Олександр Михайлович.

Серед нагороджених – священники, громадські діячі, депутат Ніжинської міської ради Дмитро Тимошик.

Голова міської організації Товариства Червоного Хреста Наталя Саєнко зазначила, що такої підтримки, яку відчувають волонтери з боку нинішньої влади, не було ніколи.

Настоятель Георгіївського храму Олександр Гладиш щиро подякував О. Кодолі  за те, що завдяки йому та його команді місто розвивається, з таким керівництвом хочеться працювати на благо жителів громади.

«Мер став доступним», — зауважив священнослужитель і побажав очільнику міста та всім присутнім Божої ласки та підтримки.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото автора

Джерело: uezd.com.ua
2021-12-02 15:06:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин