Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Міський голова Олександр Кодола дав доручення негайно віднайти і покарати зловмисників, які пошкодили майно Ніжинської громади

Нещодавно у Ніжині відбулася значна подія: біля закладів, які надають соціальні послуги, а також у центрі села Кунашівка встановлено велостоянки, а згодом і — станції для ремонту велосипедів. Одна з них розташовується в центрі міста, біля дитячої бібліотеки, інша – в центрі села Кунашівка, поруч з сільською радою.

Таким чином, кожен житель громади отримав можливість зробити швидке технічне обслуговування свого двоколісного. Нагадаємо: дані проекти реалізовано за фінансової підтримки Ніжинської міської ради та програми DOBRE. 

Кілька днів тому було виявлено, що в Ніжині та Кунашівці уже не вистачає інструментів для обслуговування велосипедів: їх вкрали.

Також кілька днів у місті відбулося відкриття світлодинамічного фонтану на центральній площі Ніжина. Обидва проекти створені на благо жителів Ніжинської громади. Але, на жаль, не всі цінують те, що для них робиться.

Про випадки вандалізму, спричинені громадянами за останні кілька днів, йшлося сьогодні, 18 жовтня, на щотижневій оперативній нараді Ніжинської міської ради.

«Два об’єкти – фонтан на центральній площі міста та велосипедні станції – створені за кошти ніжинського бюджету, тобто кошти платників податків, зазнали шкоди від невідомих осіб. Це спільне майно громади. Через пошкодження водовідводів на новому фонтані частина води спрямовується в інший бік. Гірша ситуація – з велостоянками: частина інструментів зрізана і викрадена. У Ніжині спостерігається невтішна тенденція: чомусь новостворені об’єкти заважають місцевим жителям. Це погана традиція. Дуже сумніваюсь, що злочинці приїхали до нас з Києва, Прилук або Чернігова. Повинно бути покарання, щоб більше не виникало бажання робити таку шкоду», — підкреслив Ніжинський міський голова Олександр Кодола.

Очільник міста надав доручення поліції Ніжина, Муніципальній варті негайно знайти винних, використовуючи встановлені у місті камери відеоспостереження.  Залучити до співпраці ЗМІ, свідомих громадян, аби максимально поширити інформацію про зловмисників. І вже сьогодні, до кінця дня, відзвітувати про проведену роботу.

«Тільки спільними зусиллями можна віднайти і показово покарати зловмисників. Десятьох – покарати, а одинадцятий вже подумає, чи варто робити шкоду, чи ні», — зауважив Олександр Михайлович.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет

Джерело: uezd.com.ua
2021-10-18 11:30:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин