Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Міський палац культури відзначив свій півстолітній ювілей

Міський палац культури відзначив свій півстолітній ювілей

Цього року він зустрічає свою дату в оновленому стані: в установі утеплюють та покращують фасад, облаштовують новий додатковий вхід, пандуси. Зазнав якісних змін й інтер’єр палацу: ремонти у танцювальних класах, коридорах, реконструкція глядацької зали, покриття сцени, закупівля сучасного звукового обладнання та сценічного реквізиту – це все стало можливим, завдяки злагодженій роботі нової команди директора Ірини Должикової, яка ставить собі за амбітну мету зробити МПК – найкращим та найкомфортнішим концертним майданчиком північної України, повноцінним культурним центром для малечі, творчим осередком Чернігова.

Робота команди Міського палацу культури цього року отримала всеукраїнське визнання – МПК здобув статус «Лідера року» Національного бізнес-рейтингу.

“Наш Палац – як перлина для всього Чернігова. Тут є все, що потрібно для розвитку дитини – усі види мистецтв, навіть з вересня до нас переїхала образотворча студія «Колібрі». Також ми плекаємо і активності для людей зрілих. Зокрема, для них у нас є можливість для заняття танцями!” – повідомила директор МПК Ірина Должикова.

На жаль, через карантинні обмеження – святкування ювілею Міського палацу культури теж зазнало коригувань. Його поєднали з урочистостями до Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва. Тому, вручення пам’ятних відзнак, грамот, подяк від Чернігівської облдержадміністрації, Чернігівської обласної ради та Чернігівської міської ради і її структурних підрозділів проходило у камерній «домашній» обстановці на сцені палацу.

Відзнаки отримали понад шість десятків працівників Палацу, 16 з них – за особливі досягнення: багаторічну працю в МПК. Найбільших старожилів – двоє: керівник Заслуженого народного аматорського хору «Десна» Микола Олексієнко, який пропрацював у Палаці 47 років та Григорій Горбачук, керівник народного аматорського ансамблю танцю «Дружба», який тут трудиться вже 46 років.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

12.11.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова