Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Міська влада у деяких моментах перейшла межу: голова ОДА прокоментувала послаблення карантину у Чернігові

Міська влада у деяких моментах перейшла межу: голова ОДА прокоментувала послаблення карантину у Чернігові

Голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко прокоментувала ініціативу міського голови Чернігова щодо послаблення умов карантину. Вона пояснила, що міська влада фактично зняла власні обмеження, зокрема на користування громадським транспортом за спецперепустками та роботу дитячих садків. Щодо іншого, то міська влада «перейшла межу».

Про це Анна Коваленко заявила в прямому ефірі телеканалу «Україна 24».

«Очевидно, йдучи назустріч численним зверненням, вона (міська влада) у деяких моментах перейшла межу, що відділяє «червону» зону від «помаранчевої». Ми це по людськи розуміємо, тому попросили міську комісію ТЕБ та НС привести свої рішення у відповідність до норм закону», – пояснила Анна Коваленко.

Вона додала, що Чернігівщина вийде з «червоної» зони, коли показники захворюваності знизяться до епідеміологічного порогу, про це, посилаючись на рекомендації керівництва МОЗу та Національної служби здоров’я.

«Я дуже сподіваюсь, що найближчим часом область вийде з «червоної зони», про це свідчить динаміка зниження показників епідеміологічної небезпеки. На сьогодні єдиним показником, що тримає нас в «червоній зоні», є рівень госпіталізації, який складає 66,5%. Як тільки він знизиться до 60% – ми автоматично вийдемо до «помаранчевої» або «жовтої» зон», – зазначила керівниця Чернігівської ОДА. 

Фото — ілюстроване.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
29.04.2021